BİZİ ARAYINIZ PLAKA TEL. : (0232) 237 9797 (PBX) - SHOWROOM & PERAKENDE TEL. : (0232) 254 8888

DİVAPAN

DİVAMDF

Ağaç liflerinin belli bir rutubet derecesine kadar kurutulduktan sonra sıcakta sertleşen sentetik reçine ile birbirine kaynaştırılarak basınç atında preslenmesi ile levhalar halinde üretilen ahşap esaslı bir malzeme olan MDF aynı zamanda orman ürünleri sektörünün vazgeçilmez bir ürünüdür.

Divapan Entegre tesislerinde dünya kalite standartlarına uygun olarak MDF üretimi yapılmaktadır. DivaMDF, 8 mm’den 30 mm’ye kadar değişik kalınlık ve ebatlarda üretilebilmekte, ham MDF ve MDFlam olarak yurtiçi ve dünya pazarlarında kullanıma sunulmaktadır.

 

DİVALAM

Divalam (Melamin dekor kaplı MDF), dekor kağıdının melamin reçinesinden geçirilerek MDF üzerine yüksek basınç altında preslenmesi ile üretilen yarı mamul bir üründür. Dekoratif, kullanımı rahat, ömrü uzundur. Ürünün sahip olduğu üstün nitelikler, mobilya-dekorasyon sektöründe yoğunlukla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Tamamı üstün teknoloji ile donatılmış melamin kaplama hatlarının Divalam üretim kapasitesi, 7000 plaka/gün’dür. Divalam dünya trendleri takip edilerek oluşturulan zengin bir renk kartelasına sahiptir.

 

 

 

Diva Katalog

Divapan Katalog 2010 Divapan Katalog 2011

 

Copyright 2016 © SEL ORMAN & Design&Devlp. by DediTeknoloji


Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları SEL ORMAN ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.’ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.